İndirim!

Ragle Ağız Düzeltici/Keskinleştirici

Orijinal fiyat: 266,64 ₺.Şu andaki fiyat: 244,93 ₺.

Malzeme: Plastik Paslanmaz Çelik Bıçak

Boyut: 95x45mm

Ağırlık: 20g

Bu tüm uygulayıcı için olmazsa olmaz bir araçtır. Bu kullanışlı cihaz, alet kutunuzdaki neredeyse tüm sabit kartların, teflon kartların veya bondo kartların kenarlarını saniyeler içinde keskinleştirmenizi sağlar. Pürüzlü ve çentikli kenarlardan bıktıysanız, kartın bu araçta hızlı bir şekilde kaydırılması, aradığınız pürüzsüz kenarla sonuçlanır. En iyi bölüm, bu aletin standart 13 noktalı bir bıçaktan birkaç kesme bıçağı kullanmasıdır ve bıçak değişikliklerini kolay ve hızlı hale getirir.

Model: CN005

Ürün: Ragle Ağız Düzeltici

Malzeme: Plastik Paslanmaz Çelik Bıçak

Boyut: 95x45mm

Ağırlık: 20g

Özellik:

1.Bu sert kart bileme aracı, Teflonlar gibi keskin, sert veya pürüzsüz kenarlı silecek veya kazıyıcıyı korumak için oldukça gereklidir.

2.Sadece bir tornavida ile değiştirmek için paslanmaz çelik bıçağın birkaç parçasını kullanın. Bu sert kart kalemtıraş, ahşap bir uçak gibi çalışan inanılmaz bir araçtır.

3. eski sabit kartları atmadan takım elbise! Bir Sabit Kart Bileme Aracı edinin ve kutunuzdaki neredeyse tüm kartların ömrünü uzatın.

Sabit kartlarınızın zamanla geliştirdiği pürüzlü kenarları ve çentikleri temizlemek için Sabit Kart Bileme Aracını kullanın. Sabit Kart Bileme Aracı, sabit kartlarınıza daha uzun bir ömür sağlayacaktır!

HTB1Tbkcg6qhSKJjSspnq6A79XXaWHTB1alPaj4OMSKJjSZFlq6xqQFXawHTB14sKxXtPJ3eJjSZFLq6yb3FXaAHTB1brkhg6uhSKJjSspjq6Ai8VXa3HTB1AS.4k3MPMeJjy1Xdq6ysrXXaoHTB1WMkwpO0TMKJjSZFNq6y_1FXal

Ek bilgi

Marka

fiapfo