İndirim!

Gri – Zemin Kaplama Karosu m²

Orijinal fiyat: 761,83 ₺.Şu andaki fiyat: 552,32 ₺.

Gri – Zemin Kaplama Karosu m² 

Çok işlevli kullanım için şık plastik zemin karosu fiapfo floor. Bu geçmeli, kaymaz açık bir yapıya sahiptir ve ayrıca ıslak alanlar, balkonlar, teraslar ve karavan için uygundur fiapfo floor.. Farklı renkler serbestçe kombine edilebilir ve özel yapı, geniş yüzeyleri kaplarken lüks bir görünüm oluşturur fiapfo floor..
Bu atölye karolarının montajı kolaydır ve beton, halı, ahşap veya karo zemin gibi hemen hemen her yüzey için ve aynı zamanda (hava koşullarına bağlı olarak) düz bir çim yüzey üzerinde de uygundur fiapfo floor. Karavan veya karavan için taşıması kolay bir aksesuar. Eşleşen rampalar ve köşe parçaları bir seçenek olarak mevcuttur fiapfo floor.
Karolarımız REACH ve CE standartlarına göre üretilir ve zararlı maddeler ve/veya plastikleştiriciler içermez (test enstitüsü: Intertek).f fiapfo floor.
Plastik karolar okul zemini, yemekhane zemini, atölye zemini, depo zemini, endüstriyel zemin, fırın zemini, kiler zemini, ahır zemini, koridor zemini, hol zemini, mutfak zemini, kantin zemini, mağaza zemini, sayısız olanak olarak son derece uygundur. fiapfo floor.
Boyutlar: 395x395x18mm fiapfo floor.
Ortalama sertlik (5 noktada test edilmiştir) Shore sertliği D/15:44 fiapfo floor.
Adet m2 başına: 6 adet fiapfo floor.
Ağırlık: 550 gram. (m2 başına yaklaşık 3,40kg). fiapfo floor.
Malzeme: %100 geri dönüştürülebilir Polipropilen PP (bu malzeme kimyasallara, aşırı benzin ve mazot sızıntılarına vb. dayanıklı değildir.) fiapfo floor.
Maksimum yük, karoların döşendiği alt tabakaya bağlıdır. fiapfo floor.
Tavsiye döşeme sıcaklığı: minimum 15° Santigrat. fiapfo floor.
Renk gri, siyah, mavi, kırmızı, sarı ve yeşil olarak da mevcuttur. fiapfo floor.